• Kdo jsme a čím se zabýváme...

  20161028_135453.jpg

  TRI půjčovna vznikla na základě uvědomění si, že triatlonové kolo má reálně velmi malé využití a je tedy pro spoustu atletů zbytečný luxus. Další rozšiřování portfolia výrobků k pronájmu už je přirozený vývoj na základě zkušeností a požadavků klientů.

  Naším stěžejním produktem jsou časovkářská kola Felt, která nabízíme v nejběžnějších velikostech. Modely z řady "B" jsou univerzální časovkářská kola schválená UCI, dá se na nich tedy závodit jak na cyklistických časovkách, tak na tratích krátkého a dlouhého triatlonu.

  Kola, helmy, zapletená kola a další výbavu půjčujeme na závody a tréninky po dobu jakou si zvolíš v detailu produktu. Naše kola jsou označená sadami Datatag a pojištěná firmou ERV jak proti krádeži, tak proti poškození. Nemusíš se tedy obávat žádných nehod a nenadálých událostí.

  Pokud budeš naše služby využívat pravidelně, určitě Tě nemine nějaká výhoda v podobě slevy nebo bonusu k nové objednávce.

  Pokud si budeš chtít pořídit vlastní stroj a vybavení, tak Ti poradíme a nabídneme produkty renomovaných značek jako je Felt, BBB, Garmin, Corima, 3T, Vision a mnoho dalších. Dále Ti díky spolupráci s firmou Bikeranch s.r.o. zajistíme kompletní služby od prodeje, přes pojištění a financování až po kvalitní servisní zázemí firmy s více jak pětadvacetiletou tradicí.