• Trénink na triatlon s Etriatlonem

  Pokud to s triatlonem myslíte vážně, tak je jistě budou hodit informace ohledně tréninku, možná tréninkový plán a třeba i nějaká ta tréninková triatlonová skupina...

  Triatlon je velmi zajímavý tím, že se skládá ze tří sportů. Kdo někdy zkoušel pravidelně trénovat plavání, kolo a běh jistě ví, že není snadné vše skloubit. Nestačí jen trávit hodiny v bazénu a polykat kilometry na kole a v běhu. Zejména plavání je velmi technická disciplína a technice je dobré se věnovat i trochu na kole a v běhu. 

  Avšak důležité je vše ideálně skloubit a není od věci nechat si poradit a mít nad sebou dozor a morální podporu při skupinových trénincích. 

  Z vlastní zkušenosti vím, jak důležité je vedení trenéra. Pokud s triatlonem začínáte, dozor na bazénu je téměř nutnost a tréninkový plán je nezbytný pro celkové zlepšení. S triatlonem jsem začal v pokročilejším věku jakožto cyklista. Plavecky nepolíbený jsem se zůčastnil víkendového kempu a poznal jakého efektu se dá docílit byť během čtyř víkendových tréninků v bazénu pod vedením zkušeného trenéra. 

  Proto bych rád doporučil tréninkové vedení, které na míru ušijou trenéři v Etriatlon tréninkovém centru www.etriatlon.cz Zkušenosti mají na rozdávání a tréninku se profesně věnují již od roku 1999.

  Plavecké tréninky a kempy

  Běžecké tréninky a kempy

  Triatlonové kempy a tréninkové plány

  etriatlon-header.jpg

  - vytváříme podmínky, aby sportování přinášelo efekt a příjemný prožitek 

  - připravujeme tréninkové a kondiční programy, především na vytrvalostní sporty 

  - staráme se o sportovce a klienty všech výkonnostních a dovednostních úrovní